• Poczuj rodzinną atmosferę Domu Seniora Piastów Gród

 • O nas

  Dom Seniora powstał z pragnienia serca właścicielki projektu Pani Barbary Piech. Olbrzymi trud, jaki włożyła ze swoją załogą Centrum Eurokontakt w organizację zaowocował po 2 latach.

  Wielu ludzi odnalazło wśród nas radość, sens życia i zrozumienie. Teraz wiemy, że OPIEKA nad SENIORAMI to nie przypadek, a NASZE POWOŁANIE. Chcemy nieść pomoc potrzebującym zachowując najwyższe wartości MIŁOŚCI BLIŻNIEGO.

  Dom Seniora "Piastów Gród" został otwarty w wyniku zrozumienia potrzeb osób starszych wymagających całodobowej, specjalistycznej opieki, bezpieczeństwa i ciepła, zrozumienia i miłości. Dyrektorem Domu Seniora "Piastów Gród" jest wykwalifikowana fizjoterapeutka specjalizująca się w rehabilitacji po udarowej.

 

 

 • DAYREKTOREM DS PIASTÓW GRÓD jest Pani Agnieszka Gawęda.

  W naszym Domu Seniora dokładamy najwyższych starań, aby nasi podopieczni czuli się dobrze. Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie oferujemy wysoki standard usług, luksusowe pokoje oraz pomoc wykwalifikowanego, doświadczonego personelu.

  Dom Seniora "Piastów Gród" dostosowany jest do potrzeb osób o obniżonej sprawności ruchowej i pozbawiony barier architektonicznych, posiada do dyspozycji podopiecznych grotę SPA, obszerny pokój dzienny, jadalnię, kaplicę, nowoczesną kuchnię, każdy pokój wyposażony jest w dostęp do internetu, urządzenie przywoławcze, telefon i telewizor.

  Traktujemy naszych podopiecznych indywidualnie. Każdego otaczamy troską, opieką i zrozumieniem, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom. Organizujemy zajęcia, które integrują, bawią, rozwijają pasje i podnoszą sprawność.

Poczuj rodzinną atmosferę

Domu Seniora Piastów Gród i zostań naszym pensjonariuszem!

Chcesz wiedzieć więcej?

Odwiedź oficjalną stronę Domu Seniora Piastów Gród

Make a Donation
Become A volunteer